Návrat
O FIRMĚ: 8 lipca 2014

Společnost Maad Sp. z o.o. byla založena roku 2007. Od zahájení své činnosti se firma intenzivně rozvíjí a rozšiřuje své aktivity. Již od chvíle svého založení Maad spolupracuje se zahraničními výrobci pečlivě vybraných, prvotřídních produktů. Úzká spolupráce s německým výrobcem – firmou Plastocell Kunstoff GmbH, která trvá od roku 2007, nám umožňuje využívat získané zkušenosti a uplatňovat je v praxi.

V roce 2013 firma Maad navázala spolupráci s asijským výrobcem melaminové pěny, firmou SINOYQX, která spolupracuje se státním výrobcem plastů a  chemických surovin – firmou SCC Group.

Díky iniciativě týmu naši zaměstnanců firma uvádí na trh nové produkty, nová řešení, koncepce, které pomáhají našim zákazníkům dosahovat těch nejlepších výsledků při výrobě jejich finálního zboží.

Zaměřujeme se na potřeby současné akustiky a termiky, a proto přizpůsobujeme své výrobky náročným požadavkům moderního průmyslu, například v oblasti:

– kolejových vozidel

– autobusů / automobilů

– stavebního průmyslu

Spolupracujeme s polskými a zahraničními instituty, které testují hořlavost a toxicitu nabízených produktů, abychom našim výrobkům mohli dát příslušné certifikáty a zaručit jejich bezpečnost na polském i zahraničním trhu (PN-K, DIN 5510-2, GOST R apod.)

Abychom mohli našim zákazníkům nabídnout komplexní služby a zajistit realizaci těch nejsložitějších projektů za nejkratší možnou dobu, máme k dispozici moderní strojní park a vlastní projektovou kancelář.

Naše firma je schopna zajistit dodávky JIT nejen v Polsku, ale také v celé Evropě.

Firma Maad spolupracuje s laboratoří Technické univerzity v Częstochowé, ve které provádí pokusy a zkoumá nová řešení a produkty, což jí umožňuje být vždy krok před konkurencí.

Nabízíme profesionální technickou podporu, poradenství, zvukové a tepelné zkoušky.